Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • bubus66

    nagyúr

    LOGOUT blog

    válasz Fireman67 #173 üzenetére

    Igen köszi ezért kérdeztem, mert én csak úgy láttam a reptérieket. Próbáld meg egy moderátoral felvenni a kapcsolatot, és Címlapos írásnak kitteni segítek, amiben kell. Ahogy írtad, hogy többen meg ismerjék a a mi munkánkat. A másik tény és való ha már hivatás tudattal valaki felszerel TŰZOLTÓNAK (hangsúlyozom, hogy nem a katasztrófavédőnek) ahogy írtad, egy pár hsz-ben, akkor büszke lehetsz arra, hogy létre hoztál egy topikot (ami majdnem elveszett a süllyesztőbe) ha innen egy emberkét is betudsz juttatni. Ami sikerült is ahogy elolvastam.

    Magyar Köztársasághoz hű leszek; az Alkotmányt és az alkotmányos jogszabályokat megtartom; szolgálati kötelezettségeimet ha kell, életem kockáztatásával is teljesítem.

    Direkt írtam mielőtt kijavítanál. 2 esküt tettem!!

    ubi dolor ibi vigiles.(Ahol a fájdalom ott a segítség!) (Szent Flórián)

    A Tűzoltók védőszentje Barcs

    [ Szerkesztve ]

    A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

  • bubus66

    nagyúr

    LOGOUT blog

    válasz Fireman67 #173 üzenetére

    Igen sajnos, alapfokú iskolán meg említtetek és tanultunk is valamit a reptéri tűzoltókról. Csak keveset ezért kérdeztem a reptéri munkátokat. Viszont, az az egy jó volt 1989-ben mikor alapfokún voltam láttam az Atomerőművet (Paks) belűről. Csodálatos, volt az ottani akkori kollégák, abban az időben a mi fizetésünk 10-szeresét kerestek. én biztos nem kerestem volna annyival többet inkább kiszedtem a hullát és az égő gáz palackot.

    A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

Új hozzászólás Aktív témák