Új hozzászólás Aktív témák

  • Fireman67

    tag

    Srácok!
    Én szedtem le öngyilkos - (t) jelöltet 380 v - os oszlopról és a csak azért élt még, mert rossz két vezetékre feküdt rá. Erre a parancsnokom letolt, mert a mentő kötelet nem tettem a derekára. ( megjegyzem, ennek említésére le akart ugrani) Oltottam terményszárító tüzet, félrajjal, erre a Pk, letolt, hogy "milyen tüzelő anyaggal megy a szárító. (az oltást a megbízott szakember is elismerte) Hoztam ki gázpalackot égő házból. (egy már vonulásunkra felrobbant) Pk. letolt, mert egyedül mentem be érte, hogy Kollégám legalább élve megússza. De sorolhatnám az "elismeréseket"..... :D Kedvenc mondása volt a minimálbérünkre: " ennyit sem érdemeltek". Mindezek ellenére újra és újra ezt választanám!!!!! Aki ezt nem így gondolja, az még a közelébe se menjen egy tűzoltóságnak. Többen kerestek priviben, hogy szeretnének jelentkezni, vagy ismerősük tervezi ezt. Kollégám már adott néhány infót, hogy először a fejünkben döntsük el, ezt a választást, mert addig nem fog a felvételi sikerülni. Jó hír, hogy talán most már tényleg rátermettség is dominál, nem csak "kereszt apu".
    A rossz, hogy tényleg keménynek kell lenni, hogy átmenjünk a felvételin.
    A tűzoltóságokon fel kell iratkozni, hogy értesítsenek, ha felvételi vizsga van! Ha kilöknek az ajtón, mássz vissza az ablakon!
    Egy Kollégám anno jelentette, hogy a többiek átverték a szolgálati beosztással, ezért késett. Azt a választ kapta, "ha még egyszer át lehet verni, ki lesz rúgva". Szóval, ez nem a dedó!!!! ;)

    Fórum- Fáradt gőz - "A tűzoltók és szimpatizánsaik topikja"

Új hozzászólás Aktív témák