Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • lacam

    aktív tag

    válasz ggbuffon1897 #8608 üzenetére

    Pont azt vettem pont onnan! :)

    Van egy kiállított darab az üzletben, nagyon tetszetős a képe. Én nem láttam még élőben a képét de meggyőzött. Mivel ajándékba lesz az amit vásároltunk, ezért nem volt tesztelve, épp csak annyira, hogy bekapcsol, így plusz infókat a készülékről nem adok. Itt nemsok mindenkinek van ilyenje (vagy csak az én kérdéseim balgák) mert nemigen válaszolnak a topic olvasók (gondolom nem tudnak :U ) külön totyikot meg nem találtam itt, a fórumban.

    Szerintem - remélem - nem lesz rossz választás, hisz teszteken egész jókat írnak erről a Samu termékről.

    Egy "best picture settings"-et szeretnék tudni róla én is, hogy a fa alatt gyorsan be tudjam majd állítani, olyanra, amilyet szüleim (őket ajándékozzuk meg) csak a nagy áruházak kirakataiban láttak...sajnos választ még magam sem tudok erre.

    A másik, ami miatt kis kétségeim támadtak, az az üzlet. Semmi bajom nem volt ezzel a bolttal, az eladók rendesek, készségesek..ámde a garancia. Csak bolton keresztül érvényesíthető, ergo nem a samsung-os garanciajegyet kapod, hanem egy 5 centinként minden mezőn lepecsételt bolti garanciát. 2 év...de ki tudja fél év múlva lesz-e még üzlet (remélem!) Nemtudom hogy probléma esetén (és ha ne adj' ég a bolt megszűnne) hol fogom tudni gariztatni a cuccot.....

    Ha mégis onnan vennéd, kérdezz már rá erre pls :DD

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák