Új hozzászólás Aktív témák

  • morphin

    tag

    válasz Tegla80 #2781 üzenetére

    Már két hónapja járom a boltokat (persze csak akkor ha a környéken van dolgom) meg bújom a netet ha van egy kis szabadidőm...csak hát ugye a pénz nagy úr! Kölcsön kérni meg nem szeretek...de kérdés mi a jobb, ha a banknak adom a többletet (0%THM-nél) vagy ha a családnak nem nagy hátrány ha kölcsönadnának akkor maradna nálam az a 20-30e is.
    Amit nagyon szeretnék az az LM620 csak ugye a 42-est 160-165-ért megkapja az ember KP viszont a 47-es meg mindjárt 215e...ez a nem mind1. Hosszútávon meg lehet a nagyobbal jobban jár az ember, sőt! 3.5-4 méterről nézném, kell a 47-es. Most a Tacskóban 240e 0%THM-el...25 ropogós magyar ezres a különbség.
    Mondjuk a másik kiszemelt az UE46ES5500 egyrészt KP 180e másrészt 3D annyira nem érdekli barátnőmet meg a családot se nagyon. Én viszont néha-néha megnéznék pár filmet akkor meg megint az van, hogy nem tud 3D-t.
    Ami még hanyatt vágott valamelyik nap az egy 50-es plazma 150-ért asszem a Madaras Tacskóban láttam...tök jó ár (LG asszem) meg méret, de nekem muszáj valami nyúzósabb tévé...hajlamos vagyok elaludni rajta este, meg játszom is azért egy keveset.
    Na jó nem offolok többet. :F

Új hozzászólás Aktív témák