Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • 2F

    újonc

    válasz anesz77 #366 üzenetére

    Majoros Anna 2009.06.09-én kötött szerződést a 2F Iskolával. 2009.07.10.-én a szerződésben foglaltaknak megfelelően az Iskola kiküldte neki a tankönyvcsomagot, amit ő nem vett át.

    10 nappal később felhívtuk, amikor is Anna azt kérte az Iskolától, hogy postázzuk a csomagot, ez 2009.08.07-én meg is történt.
    Sajnos a csomagot ekkor sem vette át, kérésével ellentétben.

    Ezek után 2009.08.17-én ismét felhívtuk, megkérdeztük, hogy mik a szándékai a tanfolyammal kapcsolatosan, hiszen kétszer nem vette át a kiküldött tankönyvcsomagot. Ekkor jelezte szóban, telefonon keresztül, hogy nem szeretne járni a tanfolyamra, nem kéri a csomagot; kollégánk pedig tájékoztatta, hogy a szerződés felbontását csakis írásban teheti meg. (A szerződésben az szerepel, hogy minden változtatást az eredeti szerződéshez képest csak írásban lehet kezdeményezni.)

    Mivel sajnos nem érkezett levél, ezért automatikusan felszólító levél ment Majoros Anna részére 2009.10.15-én. Erre sem érkezett reakció, ezért ismét telefonon kerestük, hiszen korábban már tudtunk vele telefonon beszélni. 2009. november és december hónapban a feljegyzések szerint többször is kerestük, azonban csak egyszer vette fel a telefont, amikor is rossz volt a vonal, és erre hivatkozva Anna letette a telefont. Ezután semmilyen telefonos megkeresésre nem reagált, nem vette fel a telefont többet, pedig ezután is, a következő hónapban is kerestük.

    Miután a telefonos kapcsolatfelvétel sajnos sikertelennek bizonyult, újra levelet küldött az Iskola 2009. decemberében. Erre sem történt semmiféle reakció, ezért 2010.01.25-én fizetési meghagyás kibocsátását kértük, a szerződésben foglaltak értelmében.
    Anna ellentmondással élt, amiben annyit közölt, hogy telefonon 8 napon belül lemondta a szerződést. (Ami a fentiek szerint sajnos nem volt elegendő, írásban lett volna szükséges ezt megtenni, ahogy neki jeleztük is.)

    Nagyon sajnálatosnak tartjuk, hogy idáig fajult Anna ügye. A 2F Iskola a mai napig, most is kész az együttműködésre, segítségre, várjuk Majoros Anna megkeresését.
    Sajnos azonban ehhez mindig kell a másik fél hajlandósága a kapcsolatfelvételre, mert ennek hiányában csak a szerződésben foglaltak szerint járhatunk el.

    Várjuk Anna jelentkezését, kérjük higgye el, hogy nyitottak vagyunk a problémája megoldására, vegye fel velünk a kapcsolatot!

    2F Iskola

    2F Iskola Kft.

Új hozzászólás Aktív témák