Új hozzászólás Aktív témák

  • Micsurin

    nagyúr

    válasz Tigerclaw #94023 üzenetére

    Szerot váltottam szóval értelemszerűen akkor full nulla --> max, sajnos nem tudtam átvinni a Monkomat Ragnaról Draenorra (ez elvileg most a legnépesebb horda oldali szerver) mivel a Monk Ragnara is úgy lett víve és ott elhasználtam a tokent. :(((

    Warival most jól elvagyok de mindenképpen lesz újrakezdés mivel az allied orc nagyon tetszik szvsz ha maradok wari main akkor azzal szeretném.(Monk kiesik most eleve, panda -> wod -> legion elejét végig Monkoztam egy pandával most kell tőle egy kis távolság. :D Pala az nekem nem illett soha a hordás képbe, DK meg nagyon statikus de azt még lehet fogok egyet csinálni régen a Blood DK-t nagyon szerettem szintén de előbb kéne egy allied orc wari.)

    kkdesign Köszönöm! Még az arms is megfontolandó azt is szerettem...

    Ha veszek egy dobozos BfA-t akkor a benne lévő lvl 110 boost at konvertálódik lvl40 boost-á?

    Ez a stopper / időzítő funkció is tök jó amikor elmentem még nem volt bent...

    [ Szerkesztve ]

    The Separatists have no regard for innocent life. They don't care who walks away from war and who doesn't. That's why we move on them now, Commander……and Wolfpack leads the hunt.

Új hozzászólás Aktív témák