Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Bad Pritt

    nagyúr

    válasz Chris0321 #47842 üzenetére

    Bárki kérdezte eddig, mindenkit lebeszéltem arról, hogy troll ágyút használjon, mikor még csak ismerkedik a játékkal. Főleg az olyan mentalitás miatt, hogy "ha nem sebez eleget vagy nagy tierbe dob, töltök goldot". Oké, hogy ingyen van, de legalább kicsit tartózkodjunk már attól, hogy asszisztálunk a WG-nek abban, hogy szépen lassan megöli a játékot (azt csinálja jelenleg). Ne felejtsd el, hogy 5-ös szinten elég gyors még a játék, főleg, ha top tank vagy: a 122-es ahogy mondtad lassan tölt, félrehord, megbízhatatlan, egyszerűen kiesik az egész tank a játék ritmusából.

    (#47844) Mister_X: Én a 3 közül a németet ajánlanám, jó kis med, gyors, elég pötyi az ágyú, az átütés kicsit kevés, de az agilitás kompenzál.
    KV-1-nél meg bízd magadra: menj mondjuk 10-10-10 meccset mindhárom ágyúval. Az 57-esnél nagyban ki kell használni a városi pályák előnyeit és az ellenfél lámaságát, mivel elrettentő ereje nincs, viszont: mivel kicsiket pötyögsz (~85) nagyon gyorsan (~1,8mp) ezért sokszor azelőtt bontasz le szép hp mennyiséget, hogy egyáltalán felfognák, mit kéne csinálni. Azon a szinten relatíve sok rossz játékos van, ők lesznek a Te fragjeid.
    A 85-ös sokkal inkább illik a szokásos heavy felfogáshoz, azon a szinten a (mostmár) harmadik legnagyobbat lövő ágyú, közepes töltéssel és pontossággal, lassú célzással. Csiki-csukira sokkal alkalmasabb, az egész játékod ritmusa ezzel lesz a legkiegyensúlyozottabb.
    T1 Heavy-t most nem ajánlom, azon a szinten relatíve fillérekért megy a gold lőszer, pikkpakk szétlőnek. KV-1 jobb nála, hülyebiztosabb.
    M4 az egyetlen olyan tank a PZ 4 mellett, ahol nem egyértelmű, hogy melyik ágyúval kell menni. Igazából egyik sem főnyeremény szerintem, az M1A1 elég pontatlan, nem is lő olyan gyorsan, viszont az átütése remek, a troll meg nagyon rapszodikus és lassabban is tölt, mint a PZ 4-é. A 3/4 szerintem jobb med jelenleg.

    [ Szerkesztve ]

    Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

Új hozzászólás Aktív témák