Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • dfsz34

    őstag

    válasz [HUN]Dani #41852 üzenetére

    Egy dologra készülhetsz a foch-al, hogy nem tudom, milyen a statod, de ha magamat veszem alapul, a WT auf pz4-et húztam ki nemrég, összehasonlításra jó és azzal 2757 az átlag sebzés, 924 xp, a foch-al meg 2261 és csak 842. Tehát a foch-al nem tudok 1700-1800 wn7-nél jobbat menni, amíg a WT-vel 2000 is volt. Mennem kell az fcmpak-al legalább napi 4-5 csatát, hogy felrántsa.

    Mondjuk úgy nem érdekel a stat, csak azt szeretném végre, ha kb azt mutatná, amit szerintem tudok, ennyi, de a régi csaták borzalmas eredményei lehúzzák úgyhogy nekem a saját célom 1700, nem több, többet ennyi régi sz.r csatával úgysem lehet elérni jobbat, de annyira meg nem is érdekel a stat, nem kezdek új accot ezért, ez jó lesz.

    A prok lehet, hogy jobban mennek a foch-al, de nekem ez a tank gyengének tűnik, lehet, hogy aktívabban és többször kéne előretörnöm, de azért látszik, hogy akár a WT-hez képest, de említhetném az obj704-t is, amivel egy fél éve mentem és lényegesen magasabb volt már akkor is a sebzés átlagom vele, most biztos még jobb lenne, hiszen fejlődtem azért.

    Ha a stat fontos neked, akkor úgy oszd be a foch-al való játékot, hogy a húzó tankokkal is menni kell mellette, mert szinte biztos, hogy gyengébb lesz vele a statod, mint amire számítasz.

Új hozzászólás Aktív témák