Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Bajnokfoto

    csendes tag

    Sziasztok!

    Nagyon kellene egy kis segítség a hozzáértőktől!
    Tegnap megjött az új gépem minden tökéletesen működött(játékok,benchmarkok,programok). Reggel azonban mikor bekapcsoltam fekete képernyő és semmi más, resetelés után 3 kis pittyenés aztán kidog megint egy fekete hátteret egy oldal szöveggel.
    Valami ilyesmiket írt: valami probléma lépett fel valami hardver digitális aláírásával, vagy esetleg kártevő van a gépen stb... A végefelé meg azt javasolja, hogy tegyem be a telepítőlemezt és javítsam a rendszert.
    Nem minden kikapcs meg bekapcs után jelentkezik de valami gond van és nagyon zavar!
    Eredeti Vista Ultimate 64bitem van!
    Előre is nagyon köszönöm a segítséget!!!

    Studio Manager / Lead Photographer

  • Bajnokfoto

    csendes tag

    Sziasztok!

    Úgy gondolom, hogy egy általános problémával állok szemben de mégsem találok rá megoldást.
    Pár napja autómatikusan resetel a gép, amikor akarok boot-olni, azt írja, hogy a ntoskrnl.exe hibás file (corrupt), és hogy javítsam ki a file-t a Vista dvd-vel (eredeti).Meg is tettem, minden ok, de ha huzamosabb ideig ki van kapcsolva a gép és bekapcsolom akkor ezt újra megcsinálja esetenként kék halál kíséretében. Mit lehet tenni ilyenkor? Az érdekes pedig az hogy ennek a fájlnak a system32-ben lenne a helye de ott nincs.
    Előre is köszönöm a segítségeteket.

    Studio Manager / Lead Photographer

Új hozzászólás Aktív témák