Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • King Unique

    titán

    válasz Hegyirabló #123630 üzenetére

    Ó dehogynem, pont azért ragozod ennyire a témát... :B
    Írjad, csak tudod legközelebb inkább mást traktáljál vele, meg ha csak erre futja, akkor máshol offoljál vele, köszi. ;) Meg ez a topik tudtommal elsődlegesen a Windows 10-et érintő kérdésekkel, a használat során felmerülő problémák megoldásával, megválaszolásával foglalkozik, nem az egyéni "vélemények" másik félre ráerőltetésével. Meg ez a még neked áll feljebb szitu sem világos, ha nem a másik fél, hanem eleve te kezded el... Valamint ha már sikerült megoldani az említett problémát, találtál itt instrukciókat hozzá, + másik tagoktól javaslatokat, akkor nem világos mégis mire volt jó ez az egész... + Nem kellenek az ilyen-olyan megjegyzések ide, meg nyilván nem állítottam magamról, de azért kösz. :D

    Egyébként ha van egy probléma, akkor talán annyira nem meglepő, ha azt meg kell oldani, meg ilyen-olyan megoldásokkal, még ha neked unalmas is. Illetve ha egyesek nem képesek - mint ahogy magad sem - pontosan leírni, hogy náluk a helyzet, akkor nem meglepő, ha elsőre max. találgatni és az általános megoldásokat javasolni lehet egy bizonyos konkrét megoldás helyett, ilyen egyszerű... Azt meg nem világos honnan vetted, hogy egy fizetős szoftvernél nem fordulhat elő soha semmilyen gond, pláne úgy, hogy egy Windowst ki tudja ki milyen hardverre telepít, milyen szoftverkörnyezettel, esetlegesen miket módosít a rendszerben, stb. Meg pont emiatt, ha valakinél valami már abnormális módon annyira nem akar működni, akkor lehet nála nem stimmel valami, nem feltétlen mindenkinél alapból úgy működik a rendszer, pláne ha arra mások ellentétes tapasztalatai is rácáfolnak. ;)

    Lényeg a lényeg, hogy ha sikerült befejezned a hőzöngést és az offolást, akkor akár vissza is lehetne kanyarodni az eredeti menetrendhez, lásd az előbb leírtakat, köszi. :))

    [ Szerkesztve ]

  • Geth

    addikt

    válasz Hegyirabló #123630 üzenetére

    amiért kifizettem x összeget, az működjön nekem az elvárható módon
    Azt az apróságot még hozzáteszem, hogy az EULA-t is elfogadjuk amikor telepítünk.
    És akkor még bele se mentünk, hogy máshol se hibátlan szoftvert kapsz a pénzedért.
    Ilyen ez a popszakma.

Új hozzászólás Aktív témák