Új hozzászólás Aktív témák

  • Medve59

    tag

    válasz GrandeP #338 üzenetére

    Szia!

    Igen, Yamoto Five!

    1. Nem Józsefvárosi piacos a készülék!
    2. Igen, már túl voltam a szenzor kikapcsoláson!
    3. A 2. év garancia is teljes körű!
    4.A Waiteq-ban is egymagos procci van! (Az, hogy 2magosnak hirdetik az egy dolog, néz utána az alaplap, gyártóknál, nem is létezik még kétmagos procci GPS-ben!) :C
    5. Érzésre egyáltalán nem lassabb!
    6. Mért gond a 20 csatornás GPS vevő? (Talán azért mert egyszerre fizikálisan, maximum 14-et tud látni bármelyik!) :K
    7. A Wayteq valóban, nem egy rossz készülék, de azért azt te is látod, hogy nagy a, parasztvakítás náluk. (Dual procci, stb. Az egész egy nagy számháború, valós értelem nélkül.)
    8. "Nyomorék dizájn.. gagyi minőségű és felbontású kijelző." Hát nem tudom, nyilván minden ilyesmi szubjektív, de eddig kb. 10 emberből 10-nek tetszet, és már 2 kollégám is nagy megelégedettséggel használja! (Teljesen fém a külső keret nem csak szinezett műanyag, igaz emiatt egy kicsit a súlya is nehezebb, de mindenképpen egy masszív készülék!)
    9. Nem vettem drágábban mint a Wayteq-et!
    10. Nem érzem magam átverve egyáltalán!

    Végül. Én nem mondtam azt, hogy a Wayteq egy rossz, készülék! De mindenesetre jó már egy kicsit más kinézetű, készüléket is használni! Az meg, hogy szerinted csak a Wayteq a nyerő az a te kizárólagos véleményed, nem hiszem, hogy lehetne általánosítani.

    További szép napot!

    Üdv Medve

    Nem tom, mitom én.

Új hozzászólás Aktív témák