Új hozzászólás Aktív témák

  • #34929152

    törölt tag

    válasz Nowhereman #638 üzenetére

    Nem kéne általánosítanod, Nowhereman. Nem tudom hány éves vagy, nemtom mi történt veled, hogy ennyire elásták magukat a nők előtted, de abban biztos vagyok, hogy nem egyforma mindenki, és nagyon rosszul teszed, hogy ilyen a hozzáállásod. Ahogy Den is mondta, mindenki külön egyéniség. Te is, én is, mindenki. És a környezet, a társaság, és a körülmények az egyéniségeket néhol egységesebbé teszik, néhol pedig egészen egyedi példányokat varázsolnak belőlük. Neked sincs semmi más dolgod, minthogy nyitott szemmel élj és járj a világban, és észrevedd a sóderben azt az egy kis kavicsot, amely saját maga miatt szép, nem pedig azért, mert körülötte üvegcserepek vannak, amikre süt a Nap.

    Nem hazudik mindenki, és nem színészkedik mindenki. Élnek még szavahihető emberek a világon. Hiba hogy általánosítasz. A skorpiókat meg ne bántsad, mert azok közt szintén sok a különféle egyéniség, szintén nem egyformák, sőt nem is idióta mindegyik, és ha továbba is szidod őket, akkor egy példány pofonjának az erősségét alkalmad lesz megtapasztalni.

    Tudod, nagyon sok mindent el lehet érni, ha igazán akarja az ember. Akard megismerni a másik embert. És ne általánosíts. Különben azt veszed észre, hogy 50 évesen ülsz a kényelmes kis szobácskádban, söröcskét iszogatsz, és közben iszonyú hiányérzeted van, pedig mindened megvan. Tudod mi fog hiányozni? Az életedből az érzelem és a szeretet.

Új hozzászólás Aktív témák