Új hozzászólás Aktív témák

  • TTomax

    nagyúr

    válasz Sebestyen01 #4874 üzenetére

    Azt nem,de azt sem,hogy a zárt beta második napján már kész legyen a csalás,és a fél napja kinyílt betara ismét "éles" legyen.Sajnos ezek nélkül is elég sok bosszantó dolog van,pl a nyakadba spawnoló npck,meg a turetod miatt válsz rouge-zsá,meg a nyakadba hajigálják a flash gránátot...a szerencsétlen tűzvonalba szaladó játékosos aki rougra vágnak...stb...szerver választó menüt meg nem igazán látok a játékban,és persze az egész csapatot vinni kellene.Szóval ez nagyon nem hiányzik ide.Az máris látszik,hogy a jó cuccok DZbe lesznek tehát rá leszel kényszerítve meg egyébként is a játék része fizettél érte.Azzal mi is tisztában vagyunk,hogy amíg kliensoldalon több van mint egy monitor -egér-bill,addig lehet csalni is.A játékot/játékmenetet kell olyanra tenni,hogy ne legyen értelme.

    Egyébként nem kicsit vagyok felháborodva azon,hogy két vgaval pontosan annyi fpsem van mint egyel...Látszólag mennek,de mégsem jön a teljesítmény.Pedig nagyon kellene,mert 4Kban igencsak nem tudok stabil 60fpst elérni.Nekem az egész betaból eddig az jött le,hogy addig nem adok pénzt érte amíg rendbe nem teszik,se a játékmenet se a teljesítmény nincs rendben.Az Ubitól ennél több kell,már most mert utána nem lesz se idö se energia a foltozásra ahogy megszoktuk...nekik addig vagy fontos amíg ki nem fizetted.

    Szerk: Hatalmas potenciál és lehetőség van a játékban,megvan a hangulata,de attól félek gyorsan monotonná válik ha nem tömik meg tartalommal,és tartalom alatt nem azt értem,hogy menj A-ba szerezd meg a kulcsot,keresd meg B ajtót,és engedd ki a túszokat... ennél több kell,hogy megérje az árát és ne csak egy pár tíz órás lövölde legyen,ahol unatkoznak az userek,és trainerekkel szórakozzanak....

    [ Szerkesztve ]

    ★★★★★ I got too much soul, rhythm and blues R&B ya see, all that's cool, but hip-hop and rap yeah that's where my heart's at Even back when I used to break on a box ★★★★★ "Chief Rocka"

Új hozzászólás Aktív témák