Új hozzászólás Aktív témák

  • zuchy

    őstag

    Sg-n volt még régebben kitéve:

    Nemrég ráakadtam a GamesRadar előzetesére, mely sajnos tartalmaz két komoly negatívumot a játékról. Az előzetesből kivettem néhány dolgot pontokba szedve. Néhány új és korábban csak rossz minőségű újság scanen látott képeket is találtam az oldalon, ezúttal jó minőségben.

    -A játékot Ibizán kezdjük, ahol senkik vagyunk, alamizsnából élünk fent a hegyekben, egy kis kunyhóban. Innen indul a játék, a cél hogy milliomosok legyünk, és végül lakhelyünk ne egy kunyhó, hanem szuper jacht legyen. :D
    -Összesen 60 szint van, amikor elérjük, a 10-es szintet feloldódik Ibiza reptere,és vele Hawaii is.
    -Ha megszerezzük a jachtot, nem kell többé a reptérre menni, ha Hawaii és Ibiza között akarunk váltani.
    -Az irányítást negatívumként említi a GamesRadar: „Az autókat irányítani olyan, mint vezetni egy matchboxot a tetejére rakott ceruzával – az érzés olyan, mintha a kocsi a közepéhez képest kanyarodna és nem az első kerekhez képest„. Az Eden ígéretet tett rá, hogy a megjelenésig javítják a hibát.
    - A játék motorja elég nehézkesen birkózik meg a számos geometria feladattal és persze komoly gondot jelent neki, hogy gyorshajtáskor a rengeteg textúrát még időben betöltse. Eden ígéri ez is javítva lesz.
    -A megjelenés után pár hónapon belül érkezik a motorokat tartalmazó DLC.
    -Az Eden jelenleg úgy tervezi, hogy a motoros DLC után, autókat és verseny eseményeket tartalmazó csomagot ad ki.

    PC-STYLE.hu

Új hozzászólás Aktív témák