Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Teasüti

    nagyúr

    válasz atillaahun #334 üzenetére

    +1
    Az enyémnek se sok köze van a gyári állapotához. :)

    Amúgy tanulságos összehasonlítani a mai android telefonokat az oldschool okostelefonokkal (nokia s60v1 és elődei). Pl nekem kettővel az ace előtt egy 6680-asom volt, melyet apám örökölt meg. Elég vicces így visszagondolva, hogy mekkora szakadék van a szolgáltatás színvonalában, mennyiségében. És azokat okostelefonnak hívtuk annó, mai szemmel már butatelefon. Bár a maga idejében se tudtam sokkal több mindenre használni, mint bármelyik cellphone-t. Mentek rajta király s60 játékok, meg java alkalmazások. Kb ennyiben ki is merült a feature lista.
    Ha nagyon megerőszakoltam, akkor egy pdf-et még meg tudtam tekinteni rajta, vagy egy órás konfiguráció után be lehetett volna állítani email-ek szinkronizálására. De már a böngésző is egy vicc volt, maga a wap is egy vicc. Kb mint a teletext a tv-ben, annyit ér. :D

    [ Szerkesztve ]

  • Jacak

    senior tag

    válasz atillaahun #334 üzenetére

    Az enyém időnként be is hány a "manőverektől",amiket ráerőszakolok,de mostanában már elég durván bánok vele,nincs minden "aprósághoz" türelmem,ha nem kapcsol be 1-1 affér után,szimplán újraflashelem a rajta lévő ROM-ot,bármiféle wipe nélkül,s megmarad mindenem.De ezt amúgy nem ajánlom senkinek sem,függetlenül attól,h. az enyémnek nincs baja tőle,mert már kiismertem annyira,h. ha atomjaira is hullik a rendszer,hamar újra lehet rakni ugyanúgy,ah. volt előtte.De ezt más OS-nél sztem eleve lehetetlen lenne megoldani,pl. symbinél 1 komolyabb rendszercrash-kor csak az ima,v. a full format segíthet.:)

    • P30 Pro 8/256,Redmi Note8T,Lenovo M10 •

Új hozzászólás Aktív témák