Keresés

Aktív témák

  • Makkoska

    csendes tag

    válasz bandus #1 üzenetére

    Sziasztok csak azért regeltem mert látom az admin felület hiányában szenvedtek, unatkoztam és irtam minden félét a kütyü menüjének belépésekor és volt olyan szerencsém beengedett :))) admin felület - név: Administrator Jelszó: admin Konfigurációs felület (ez kevesebbet tud mint admin,de itt pl amit admin nem lát te igen ) Név: Conf Jelszó: admin Sima felhasználói felület Név: PPP Jelszó: admin remélem tudtam segíteni nekem csak egy gondom lenne hogy nemérem el az adott ip cimen a rootert és amikor legutoljára elértem pont az admin menüben mászkálltam, a gépem lefagyott és azóta semmijen néven nem enged be... Meg még egy kérdésem lenne, és aki tudna segíteni megköszönném, invitelnél vásároltunk trio csomagot(net,tel,tv) speed touch 780wl[i] készülékem van,de amikor beállitanám a voicebuster konfigot kér proxy-t nos ez mi lenne mert az okostolyások akik a vonal végén ülnek ( help) megkérdeztem és azt mondták a invitel nemhasznál proxyt,elég nevetségesnek tartom... de lehet igy van... :W

Aktív témák