Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • opeter70

    senior tag

    válasz opeter70 #8886 üzenetére

    Sajnos úgy tűnik, hogy nem sikerült a kalibrálás, mert továbbra is villog a led sor.
    Ez alapján a leírás alapján csináltam:

    Manuális futásidő kalibráció:
    1.Szüntesse meg a soros vagy USB kábeles kapcsolatot a PC-vel.

    2.Állítsa le a PC-t, de hagyja bekapcsolva. Kérem ellenőrizze, hogy legalább 30% terhelés legyen az UPS-en. Ha ez nincs meg csatlakoztasson egyéb terhelést. (30% minimum kell, de lehet akár 100% is!)*

    3.Szüntesse meg az UPS tápellátását! (Húzza ki a fali konnektorból.) Várja meg míg az UPS önmagától teljesen le nem merül és ki nem kapcsol!

    4.Amikor kikapcsol az UPS, csatlakoztassa a hálózathoz ismét, és hagyja, hogy teljesen feltöltődjön.

    5.Futtasson öntesztet az UPS-en.

    A 2. pont első része nekem nem egészen világos: "Állítsa le a pc-t, de hagyja bekapcsolva"
    Ezt hogy értik?

    Én a következőképpen csináltam:
    Kihúztm az UPS tápellátását.
    1 db pc + 1 monitor volt rákötve, a pc-n a nagy terhelés érdekében CPU+ VGA benchmarkot futtattam, amíg le nem merült és ki nem kapcsolt.
    Amikor kikapcsolt, kihúztam belőle a csatlakoztatott eszközöket és terhelés nélkül töltöttem.
    Feltöltődés után is hagytam még kb 12 órát terhelés nélkül menni.
    Öntesztet nem tudom, hogy miképpen kell rajta csinálni, de az UPS-r ragasztott címke szerint minden bekapcsoláskor elvégez egy öntesztet:
    "The unit performs a self-test automatically when turned on..."
    Tehát ez alapján feltöltődés +12 óra üresjárat után ki és bekapcsoltam.

    Valamit nem jól csináltam?
    Próbáljam újra esetleg?

    Segítségeteket előre is köszönöm!

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák