Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • VikMorroHun

    senior tag

    Fekete péntekből kifolyólag ezt is beszereztem. Hát, nem semmi az az infó áradat, amivel meglepik a kezdő játékosokat. Komolyan, fél percenként le kellett tennem a játékot, hogy kijegyzeteljem az összes kombót, azok hatását, meg a variációkat, amiket kiírt menet közben a játék. Fél oldal után már azt fontolgattam, hogy megkeresem valamelyik Sony/Insomniac fórumot, és megkérdezem tőlük, "senkinek nem tűnt fel tesztelésnél, hogy ez így nem lesz jó, kellene a játékba egy enciklopédia"? Aztán véletlenül megnyomtam a térkép gombot (először nem értettem, mi történt), és feltűnt, hogy csak belerakták ezeket a leírásokat a játékba. Ha még meg is mondják, mennyivel jobb lett volna...

    Nem lehet körökre osztott módba váltani, mert a karakter halott.

  • VikMorroHun

    senior tag

    válasz mcwolf79 #363 üzenetére

    Valószínű, mert ma pl. az első bázison, a Fisk építkezésen jöttek területre ható támadások (5-ből négyszer nem tudtam kikerülni, hiába próbáltam), mesterlövész pozícióból érkező célzott rakéták, viperás figurák, a normál gépkarabélyos ellenfelek mellett. Hiába ugráltam, hálóztam, támadtam hátba/levegőből, akit csak bírtam, többször is feltörölték velem a padlót. Miután levettem a leggyengébb nehézségi fokozatra a játékot. Természetesen a pókruhán van sebzéscsökkentő fejlesztés és fókuszt is használtam gyógyításra/lecsapásra, amikor csak lehetett.

    @Xaels: Nem rágták a számba az enciklopédiát, egyszer sem közölte a játék, hogy van ilyen. Teljesen véletlenül vettem észre.

    Nem lehet körökre osztott módba váltani, mert a karakter halott.

Új hozzászólás Aktív témák