Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • derivator

    csendes tag

    Sziasztok!

    Az a problémám van, hogy a kb fél éves Creative Soundblaster X-fi Sorround 5.1 PRO usb-s külső hangkártyám furcsa recseg/csattogó (kicsit nehéz kürülírni a tényleges zajt) hangokat ad ki abszolút random időpontokban ha szól valami zene v film akkor utána pármásodpercig még akadozni is szokott. Többnyire a beállított hangerő ellenére a lehető maximummal reccsennek egy jó nagyot és általában 2-3 a 6 csatornából. Alapjáraton az SPDIF kimenetet használom (dolby digital live encodolással), de a normál analógkimenetek is adnak ugyanilyen zajt csak azok valamivel halkabbak. Win7 64 bites home prem.-ot használok és minden driver jól van fenn (volt már h a drivereket teljesen legyalultam és ujraraktam a, probléma ujra visszajött mint ha mi sem történt vola). A laptop alig 1 hónapos szóval nem gondolnám h azzal lenne gond.

    Javaslatokat várok, hogy mi a jó eget csináljak vele.

    Nagyon szeretném ha segítene valaki, mert már teljesen kiborít ez a cucc... Azon gondolkozom h eladom felgyujtom...

  • derivator

    csendes tag

    A dpc latency probléma nyert. 1 perc keresgélés után hasonló tünetekkel küzdő userek topicjait találtam. Most nincs időm megcsinálni, de amint lesz utána olvasok hogyan is kell. Egyenlőre a Wi-fi kikapcsolása után csökkent az akadozás gyakorisága (bár teljesen még nem szűnt meg).

    Köszi a segítséget!

Új hozzászólás Aktív témák