Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Peterhappy

    őstag

    válasz Asgeloth88 #89 üzenetére

    Szia!

    Ne hülyülj, nagyon szépen köszönöm a segítségedet, jobb későn, mint soha! :)

    Sajnos a Form-mal zsákutcába futottam, kiderült, hogy azért nem tudok mailt küldeni, mert szerverszinten le van tiltva, hogy más nevében automatikus mailt küldhessek - ami amúgy teljesen érthető - csak sajnos ez kiterjed az általam tulajdonolt csoportcímekre is...

    Ahogy mondod - marad a Power app. Kemény dió lesz, nagyon minimális programozási ismerettel rendelkezem.
    A legnehezebb az egészben az lesz, hogy az űrlapok kinézetre közel azonosak legyenek a jelenleg használtakkal, továbbá fontos lenne, hogy azok nyomtathatók legyenek (akár üresen, kitöltés előtt, akár kitöltve) és PDF-be exportálhatók. Láttam erre folyamatokat, valószínűleg sokat kellene egyszerre összeollózni, talán nem lehetetlen, kérdés a házirend lehetővé teszi-e (és meg tudom-e csinálni) :)

    Az viszont fontos lenne, hogy a formok ne a listán jelenjenek meg, hanem pl. egy bizonyos gombra kattintva, vagy lenyíló menüből kiválasztva, tehát egy kvázi "ügyfélbarát" felületen. (esetleg aloldalba beágyazva).
    És szintén fontos lenne, hogy az elküldést követően legyen egy feedback (ahogy a formoknál), de ennyi, ne lásson rá utána senki a korábban elküldött űrlapokra.

    Sajnos nincs SP szerverünk, így a Designer-t nem tudom használni.
    Azt nem is tudom, SP szerver nélkül egyáltalán el bír az SP egy nagyobb terhelést, akár 40-50 felhasználót egyszerre - vagy nincs a kettő között összefüggés?

    Egyelőre nem terhellek mással, vannak még kérdéseim, de próbálok sokat tanulni és sok mindennek utánaolvasni, amit tudok, megpróbálok önerőből kideríteni - de van, amire szinte sehol sem találok választ.
    Számomra az a legfurcsább, hogy azokra a megoldásokra, amikre én szeretném a SP lehetőségeit kiaknázni, nagyon kevesen használják. Így töredék annyi a forrásanyag és azért csak-csak elgondolkodtató, hogy talán nem véletlen, hogy ez így van...

    Mindenesetre köszönöm az eddigieket, előre is elnézést kérek, foglak még bombázni kérdésekkel, legyen szép napod :) :R

Új hozzászólás Aktív témák