Új hozzászólás Aktív témák

  • REAL WORLD

    tag

    Hello!

    Nekem egy ASUS P4C800 Deluxe-om van, egy Ati 9000-es kártyával és egy 300 W-os táppal. Van még 2*256 DDR/400MHz, 3,2 GHz Prescott egy Zalman 7000-es hűtővel, DVD író, mobil rackek, tv tuner. Nekem is elszállt a tápom. Egy másik 300 W-os táppal megy, de csak ha másik VGA-t teszek bele. Ezzel nem indul el. Vettem egy 400 W-os tápot. El se indul. Még garis a lap. Most van a szervízbe. Egyébként a 300W-ossal megy, de nekem is előfordult, hogy spontán kikapcsolt és csak áramtalanítás után volt hajlandó elindulni. Ha rájössz valamire, hogy mi okozhatja, vagy mivel lehet megoldani akkor írj! Egyébként nekem nem is kellett megterhelni. 15-20 perc egyszerű netezés. Akkor elinítom az Outlook Expresst és kikapcs. Aztán 3 óra játék, intenzíven, közben mp3 lejátszás. Kiléptem a játékból elmentem enni, újra el akartam indítani a game-et és megint spontán kikapcsolt! Érdekes dolgok ezek! Remélem cserélik az alaplapot! Most az új táppal el se indul, pedig az biztos, hogy jó, mert a másik gépemben megy!

    ''Welcome to the REAL WORLD!'' (Matrix)

Új hozzászólás Aktív témák