Új hozzászólás Aktív témák

  • fireman123

    őstag

    sziasztok, a vásárolt lakásban van egy DSC NEO riasztó (pár éve telepítették) és pár hónapja tetettem bele egy TL 280-as internet kommunkátort.
    A [Connect Alarm] appot használom hozzá,....több kevesebb sikerrel :((( . Az appon mindent eseményt látok, tudom élesíteni/kikapcsolni, amivel gond van az a push értesítés, ....no az hol átjön a telómra... hol nem. Nem találok benne semmi rendszerességet, teljesen esetleges az értesítés, nem tudom miért jön egyszer és miért nem máskor. Van esetleg valakinek tapasztalata ebben? ...teljesen mezei user vagyok :D , ....amit a napokban láttam, hogy a központ órája 1 órával előbb vagy hátrább jár (nem emlékszem pontosan, hogy siet vagy késik, ..lehet a nyári időszámítást kellene beállítani, ....a lakás még üresen áll, tőlem 200 km-re, így most nem tudom megnézni, ...ez okozhatja esetleg ezt az értesítés kimaradást?). Szóval valami bibi van az értestések átjelzésével, de nem tudom mit kellene/lehetne esetleg állítani .....pedig éppen ez lenne a lényeg, ezért vettem a TL280-at, hogy zörögjön nekem az app ha bármi történik. ...valakinek ötlete esetleg? :R

Új hozzászólás Aktív témák