Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • APippo

    tag

    válasz Fall-N #22831 üzenetére

    Nekem pl. nem logikusabb, ugyanis teljesen vegyes, hogy mikor hogyan kell használnom a telefont. Egyszer úgy, hogy hangos legyen pl. tömegközlekedve, egyszer csendes csörgés pl. irodában, otthon rezgő stbstb. Eddig csak nyomkodtam a hangerő gombot és bumm kész, semmi plusz app. Értem amit mondasz, tudom, hogy ez is megoldás mint ahogyan a legtöbb dologra van megoldás, egyszerűen csak feleslegesen van megbonyolítva.

    Ami pedig az FP-t illeti. Nem gondolom, hogy igazad lenne mert Oreo alatt egy jól bevált és működő, nem cheetahapp 2020 kategóriás appot használtam erre a célra. Mint ahogy észrevettem most az update után sem ilyenek után kerestem, de érdekes mód 5/5 app amit feltettem aktiváltam meg mindent, a jobbra-balra-fel-le swipe nem működött egyiken sem. (Tudom erre is van megoldás, mint ahogy találtam is nem FP-st)

    Ezek mind kényelmi funkciók, tisztában vagyok vele. Az LTE és tsa. fontosabb és klasszikusabb fórum téma mint az egyéni szoc. problémák mint az enyém is, de azt gondolom, hogy ez is egy tapasztalat, ezért is osztottam meg.

Új hozzászólás Aktív témák