Új hozzászólás Aktív témák

  • gigabytman

    tag

    Eddig ezekkel próbálkoztam:

    A verzió
    1. Wipe/advanced/Dalvik art cache/Cache/System/Data
    2. Internal Storage-ból Rom install
    3. Wipe cache/dalvik
    3. Reboot system
    Bebootol, kezdeti lépések majd rögtön a jelszó beállításnál beállítottam a szokásos PIN-t, tovább is lépett (azt hittem minden OK) de nem. Rendszer feláll és a beállításokban azt jelzi, hogy Password---KI. Próbálom újra beállítani nem. Mintázat nem. Ujjlenyomat nem érzékel. :N
    B verzió
    1. Wipe/advanced/Dalvik art cache/Cache/System/Data + Internal storage
    2. Rom másolás PC-ről telóra, majd Internal Storage-ból Rom install
    3. Wipe cache/dalvik
    3. Reboot system
    Bebootol és ugyanaz mint előbb.

    Kipróbáltam egyből ujjlenyomattal. A beirt PIN-nel tovább lépett, de az ujjamat már nem érzékeli. :(
    A SIM kártyámat áttettem a tartalék telómba, remélem ez nem befolyásolja ezeket a műveleteket. Ki tudja mikor/hol lesz ennek vége.(esetleg szervíz)

    Szóval, ha el is romlott fizikailag az ujjlenyomat szenzor, attól még egy sima képernyőzárat PIN-nel/mintával be kellene tudni állítani. Neeeeem? :F

    Utoljára kb. 1,5-2 hete használtam az ujjlenyomatot feloldásra. Igaz az egy másik Rom-on volt. Kipróbáltam a PE Caf változatát. EU. dev-ről clean install, gyakorlatilag a fenti "A" verzió.
    Ezeket flash-eltem fel:
    PixelExperience_caf_dipper-9.0-20190713-2026-OFFICIAL.zip + Disable_Dm-Verity_ForceEncrypt_02.04.2019.zip

    Szépen beszkenelte az ujjamat, és igen működött képernyőzár feloldáshoz. Kipróbáltam két nap után vissza álltam EU.dev-re, bocsánat aki szereti, de nekem fapad ez a Pixel Rom.
    Azóta EU.dev romon a fenti problémáim vannak. Lehet valami összafüggés? :F

    Ne kíméljetek, kérek szépen javaslatokat, mit tegyek? :F

Új hozzászólás Aktív témák