Új hozzászólás Aktív témák

  • Dany007

    veterán

    válasz ViZion #5 üzenetére

    Hehe igen... :D Utalással 30 napra, majd a 2. felszólítás után átutalja.
    Húh szerintem oldalakon át tudnék mesélni én is ilyeneket! :D

    Vannak durva emberek. Sokszor meglepődöm hogy intelligensnek tűnő, tanult emberek, marketing vezetők, cégvezetők mennyire nincsenek képben...
    RollUp 85x200-as. Mondom az 15k lesz tartószerkezet plusz grafika nyomtatva, szerelve. Plusz 10k a grafikai munka. Valami 3 napi e-mailváltás volt mire megszültük a grafikát ami tetszett is neki. Persze szokásos pixeles logó weboldalról letöltve mert vektorosan nincs meg. Újrarajzolva. Aztán netről szedett-vedett képeket küld hogy ő azt akarja bele. Okés, majd én keresek megfelelőt stb stb... Szal plusz 10k grafikára. És akkor jön a meglepett arc! Hogy húh tíz ezer forint? Grafikai munkára? Erről nem volt szó... Oh dehogynem.... Na mindegy...

    Másik csóka. Középkorú, öltönyben bejön. Leül, megbeszéljük mit akar. Előkapja az akkor épp megjelent legújabb iPhone-ját és nagy nehezen átküld valami gagyi PDF-et amit nyomtattatni akar. Megnézem, méretek, minden, anyag, okés. 1,5 négyzetméter a cucc, táblára, közvetlenül nyomva. Ő megvárná. Mondom, okés várd meg. 15k huf + áfa! Faszikám döbbent arc kb ilyen : o és aszondja hogy húh nem lehetne egy kicsikét olcsóbban? Én meg nézek rá csúnyán... Mondom a piacon vagyunk vagy mifene? Aztán elmeséltem neki, hogy a gép 30nm-t nyom óránként. És, hogy a legalsó mennyiségi kedvezmény lépcsőnk az 50m2-nél kezdődik. És, hogy az ő 1,5m2-re ehhez elég kevés. Ráadásul épp akkor láttam életemben először. Mert ha még visszajáró ügyfél lenne...
    És tényleg. Nekem nincs pofám 15 ezres tételen alkudni, pedig nem telik legújabb iPhone-ra, de még lehet egy jobb öltönyre se telne. :D

Új hozzászólás Aktív témák