Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • bambano

    titán

    válasz dabadab #89 üzenetére

    "ami ÁNYK-s volt az továbbra is ÁNYK-s": természetesen nem, nézd meg az emagyarország.hu-n az ügyeket, azok már nem ányk-sak. például az egyéni vállalkozás bejelentése sem ányk-s.

    "Arról az ÁNYK-ról van szó, ami Java 8-ra írodott, aztán Java 11-en már nem futott, mert deprecated API-kat használ és momentán a Java 14 az aktuális változat.": és akkor mi van, ha 8-asra íródott? pláne mi van, ha 14 az aktuális? ezt a hülye verziószám fetisizmust kellene elfelejteni végre. A könyvelő vélhetően nem jáva programozó, tehát neki nincs szüksége azokra a plusz nyelvi elemekre, amiket az új se vagy jdk nyújt. ha 8-ason elmegy az abev, akkor hagyni kell békén 8-ason. a könyvelőnek az a produktuma, hogy bejut a könyvelés meg a bevallás meg a minden a navhoz. nem pedig az, hogy switch értékadást akar használni (ami majd a legújabb jávában fog kijönni nemsokára).

    "Kivéve, ha a triviálisnál eggyel bonyolultabb az adózásod, mert akkor mégis.": az emberek zömének triviális az adóbevallása. nekik meg nekem segítség. neked, mint lekisegély@könyvelés, úgy látom nem, tehát mégiscsak van valami üzemeltetési gond.

    én nem értem, miről van szó??? azt gondolod, hogy az állításom cáfolatára elég, ha előhúzol egy n+72378. bevallást, amit relatíve kevesen használnak, és akkor már az áfa meg a többi rögtön nem is igaz? te most komolyan arra hajtasz, hogy 2-3 hsz-en belül az összes érvelési hibát elkövesd?

    Egy átlagos héten négy hétfő és egy péntek van (C) Diabolis

Új hozzászólás Aktív témák