Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Necroman_Mk2

    őstag

    Úgy, hogy Universal + Paramount filmek, már egy vonzóbb ajánlat. Ha nem is állandóan, de néha-néha elő fogunk rá fizetni. Bár ha alaunch után sem vonják ki a tartalmaikat totálisan más felületekről (HBO, Netflix), akkor nem lesz ez akkora kényszer.

    #3 Tigerclaw "Sajnos" amíg a Disney tulajdonában van a két leginkább menő filmes franchise (MCU és SW), kiegészítve a gyerekbarát klasszikusaikkal, addig én kevés esélyt látok a változásra.

    #15 Casseius Feltételezem, régi beidegződésből mondta ezt, amikor egy egész éjszakára fönn kellett hagyni a gépet, hogy másnap reggelre lejöjjön az 1 CDs film torrent.

    #19 k-adi Azért a havi pár ezer forint fix előfizetés nem olyan sok, ráadásul legalális is.
    Az akkor nézek mást helyett meg sokkal jobb a "mit nézünk ma?" kérdés. Bár nekem könnyen ment a váltás, mert nálunk a helyi könyvtár a 2000-es évtizedben elkezdte építeni a DVD portfólióját, amiből havi 1000 forintért napi 1 lemezt ki tudtál vinni, további felár nélkül. Nem is torrenteztem akkoriban, mint mindenki más.

    "Élő gondolkodó lény vagyok, aki az információ tengeréből született!"

Új hozzászólás Aktív témák