Új hozzászólás Aktív témák

  • sippet

    senior tag

    válasz DarkByte #512 üzenetére

    hmm. én winmoról jöttem, és ott nem találkoztam hasonló problémával. mindenesetre ha más telóknál is ez a helyzet, akkor kicsit megnyugodtam, de azért jó lenne, ha más tulajok is visszajeleznének, hogy nem csak nekem produkálja ezt a telefon. azért figyelem a fejleményeket, és ha romlik (vagy javul) a helyzet, majd beszámolok.
    @akron: csak ismételni tudom magam, a htc polarisomon nem tapasztaltam ilyesmit, de mondom, hiszek nektek.

    mindenesetre hátha valakit érdekel az akkuidő, leírom az eddigi tapasztalataimat. nyilván nem csináltam teszteket, de azért a hétvégén próbálgattam, hogy mit bír, és biztos vagyok benne, hogy ha nem nyomkodja az ember folyamatosan, akkor simán egy napnál is többet. szóval szombaton de f11-kor húztam le a töltőről, aztán még neteztem wifin kb. negyed órát otthon. ezután egész nap be volt kapcsolva a background sync a google szolgáltatásokra, így kaptam pár emailt, amiket elolvastam meg válaszolgattam, meg néhány sms-t, amikre szintén. volt egy-két telefonhívásom, és neteztem is vele összesen kb. fél órát, meg úgy általában is nyomkodtam hébe-hóba. így volt délután 4-re 70 %-on a töltöttsége.

    aztán este 9-től (eddigre kb. 60 %-on volt) nekiálltam wifin nyúzni. kb. két és fél órán keresztül nyüsztettem (market böngészés és appok letöltése, közben folyamatos böngészés, és a remek fotmob alkalmazással focimeccsek követése stb), és ezután lehelte ki a lelkét végleg aznapra. ez szerintem korrekt teljesítmény.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák