Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • GReddy

    tag

    válasz CYX #9 üzenetére

    ...mínusz áfa, tisztelt uram! Mínusz áfa..

    Azaz, a korszerű, nemzetgazdaságilag korrekt, fehér, és adózott számítások szerint, száz forintnak egy forint hetven fillér a fele. Kéretem tudomásul venni. :DDD

    Dominate the woods... The Bowhunter.

  • GReddy

    tag

    Nahát. Azt hittem, csak én tudom a világon azt, hogy "Az, hogy a gyerek mivel játszik, és amivel játszik, azt hogyan dolgozza fel, az a szülő felelőssége!" Az ÖT éves középső lányom elképesztően vérprofi pl a Tomb Raider-ben. Mégsem akart lövöldözni az utcán, HA elmagyarázzák neki, akkor igenis tud különbséget tenni a játék és a valóság között. Pont az amerikaiak pont a jó k...va anyukba elmehetnek! Itt barátom próbálj meg fegyvert szerezni! Nem nagyon fog menni. (Ebbe ne folyjunk bele, tudom, hogy ha nagyon nagyon akarnék fegyvert venni, hova mennék.) Egy olyan országban, ahol utcánként van egy BOLT ahol CSAK ÚGY minden különösebb haccaccáré nélkül VEHETSZ PÉNZÉRT fegyvert, nekem ne osszák az észt gyereknevelésről. Egy olyan országban ahol még a külföldi is vehet fegyvert (ált. a fegyvervásárlás feltétele az, hogy 90 napja tartózkodj az országban rendes jogcímmel.) mi a f..szt csodálkoznak azon, hogy egy nem túl okos, mentálisan végletekig retardált nemzet jó vaskos százaléka meri HASZNÁLNI az amúgy jogszerűen tartott lőfegyverét. Bizony, lövöldözésre, EMBERÖLÉSRE, merthogy a lőfegyver arra való. (Az meg már más kérdés, hogy szerintem meg nem kár értük, nyugodtan agyonlődözhetik egymást, csak maradnának a saját ki..szott határaik között.)

    --magánvélemény. Kéretik nem megkövezni--

    Dominate the woods... The Bowhunter.

Új hozzászólás Aktív témák