Új hozzászólás Aktív témák

  • Rune_1st

    csendes tag

    Sziasztok,

    Egész jó lett az új Pie, 1-2 apró új változtatást leszámítva, amik kicsit bosszantóak számomra... például átkerült az óra a jobb oldalról a balra és azóta sem találja elsőre a szemem.. :D vagy hogy az értesítősávból kikerült a beállítások elérése és csak a teljes lenyitásnál maradt meg. De ezek mellett még el lehet menni, megszokás kérdése, de hogy a hangerő gombok mostantól tényleg csak a média hangerejét állítják??? Esetleg csak én nem veszek észre valamit a 4. menüátfésülés után sem? Más telótulajoknál ezt választható opcióként lehet állítani, hogy média vagy csengetés és értesítéshangok legyenek...

    Nem tudom ti hogy vagytok ezzel, de médiát én csak akkor állítom, amikor médiatartalommal találkozom.. viszont a csengetés hangerejét naponta többször állítom élethelyzetenként..

    PS: 2017 október/november (?) óta van meg a telefon, Sony centerben vettem.
    Azóta soha semmi bajom nem volt vele, kezdetek óta tökéletesen működik fizikailag és szoftveresen is. Leszámítva, hogy talán a wifi gyengébben érzékel, de ez a konstrukció így sikerült gondolom... a korlátlan netek világában én már szinte nem is használok wifi kapcsolatot.

    üdv, szép napot!

    Sony Xperia Z3 Compact / Sony Xperia XZ1

Új hozzászólás Aktív témák