Új hozzászólás Aktív témák

  • Winchester95

    őstag

    válasz dokee78 #136 üzenetére

    Én régen úgy voltam vele, hogy legyen jó a telefon papíron akkor biztos jó minden.Kijelző nem baj ha nem ad szép képet de legyen nagy a felbontása.Android nem baj ha nincs optimalizálva csak menjen.Az előtt egy SAMOLED-es telefonom volt mégpedig a Samsung Wave.
    Eljött az az idő amikor azt mondtam, hogy nem cserélgetni, "felvágni" kell a telefonokkal, hanem használni.De ha használod és kiköltesz rá pénzt akkor már legyen is látszata és élménye.Mert a s*art is lehet ugye használni.
    Ezért ezek alapján választottam telefont:
    -Android optimalizáció OK.
    -Frissítések gyakorisága OK.
    -Normális gyártó OK.
    -Kijelző és látvány OK.
    -Gyorsaság és erős hardver mely sokáig kitart OK.
    -Kamera OK.
    -Zenelejátszás OK.
    -Használati élmény OK.

    Lényegre térve szép és jó amit papíron és a teszten leírnak a telefonokról.Meg ugye elvárná az ember, hogy a minimum szintet megüsse az adott állítás a papíron vagy/és normális szintet hozza minimum.Főleg ha már azért nagyobb összegről van szó.De ez nem így van sajnos.Keresgetni kell, ki kell próbálni mindegyiket amire eljutsz odáig hogy meg van az a telefon ami azt hozza mint ami a papíron van.Nekem ez a Samsung Galaxy S3 Mini volt.

    Ennél a telefonnál Sony Xperia L a kijelző és a kamera a gyengesége.
    Bár szerintem a kijelző a minimum/normális szintet hozza.Nem lehet AMOLED vagy IPS vagy akármi.
    Sony az általában ezt a fajtát szokta alkalmazni.Nincs is ezzel semmi baj.Kamerára meg szinte biztos, hogy fog érkezni valami update.
    Ha úgy nézem hogy Tmobilban el tudnám hozni 2év sima hűséggel 65K ért, kapok egy újabb, sokkal jobb hardveres, jobb kamerás telefont aminek egyedi külseje van, S3 minit eladom aprón 60k ért magyarul 5k ráfizetéssel......azért ez sem mindegy.....(Igaz én úgy vagyok vele hogy külsőre, használhatóságra jobb a mini szerintem, hardver nem fontos 2magos 2magos, nagyobb nem kell, ha meg igen akkor majd később 4magos, a mini kameráját meg nehéz lesz túlszárnyalni, állapotra meg ez is új, én bontottam ki és sok élmény fűződik hozzá a megvételtől kezdve máig....
    Azért írok ennyit ide mert gondolkoztam mi lenne ha lecserélném egy ilyenre de rájöttem hogy nem nekem való ez a telefon.Az elvárásaimnak csak részben felel meg cserébe jobb proci meg semmit sem ér.

Új hozzászólás Aktív témák