Új hozzászólás Aktív témák

  • DraXoN

    addikt

    válasz oO7 #26 üzenetére

    Én csak előnyét látom annak, hogy mondjuk a telefon és a tablet rendszere ugyan az. Miért volna az baj?

    Ilyenkor csak a fejlesztőkön műlik, hogy optimalizálják-e az alkalmazásukat nagyobb felbontásra, és az android speciel eléggé jó tableten, ugyanis a rendszer alap felülete nem ugyan az mint a telefoné, így nem jelent gondot, és nincsenek "ökölnyi" gombok a kijelzőn.

    Ha meg mondjuk lenne (manapság nem hiszem) olyan alkalmazás ami nincs nagy kijelzős tabletre felkészítve, még akkor is lehet használni megmentőként a telefonos kijelzőre optimalizált felületet.

    Szerintem mindenképp hülyeség és egy elcseszett döntés a 2 vonalat szétszedni ilyen szinten.

    Annak amiért a MS így oldotta meg szerintem egy oka van. Egyszerűbb és olcsóbb volt egy külön nem kompatibilis rendszert írni mint a windows phone rendszert felfelé skálázni és kibővíteni a támogatott hardverek sorát (a bonyolultabb kód miatt meg nehezebb lenne a "smooth" windows phone). Én így látom a helyzetet.

    The human head cannot turn 360 degrees... || Ryzen 7 5700X; RX580 8G; 64GB; 2TB + 240GB + 2TB || Samsung Galaxy Z Flip 5

Új hozzászólás Aktív témák