Új hozzászólás Aktív témák

  • BKazar

    csendes tag

    válasz Kyller #31397 üzenetére

    Köszi! Ez segített.

    -----

    Jelenleg így állok a flashel : Felraktam Odinnal, amit fel kellett (JD1 + LK2-08), utána CM 8.3 , ha jól emlékszem utána volt egy wipe davlik (ami nem tudom mi, de nyomni kellett :) ) -> Utána feltettem az all_to_ext2-t, majd wipe davlik és cm 8.3.2...

    Ha a telefon működik, akkor mindent jól csináltam? Nem igazán tudom mik voltak ezek, csak láttam, hogy ti feltettétek, ezért én is. Nincs esetleg valahol leírás, hogy ezek mik?

    Amit még szeretnék kérdezni: Fel szeretném tenni az a HONEYCOMB 0.3-t, de nem teljesen értem, hogy ezt hogy kell:

    Elvileg így: "ha CM 8.3 & CM 8.3.2 (és ext2 all) véle rom van a spicádon, recovery/nyomsz e factory resetet/midjárt mehet a CM8.3/ újraindítás, ha betöltött a rendszered, rebot/recovery/wipe dalvik cache/mindjárt mehet rá a általam összeállított rom,és restart."

    Factory reset után újra fel kell tennem a 8.3-at újra? Vagy elég, ha megyek a Recoverybe - wipe davlik és honeycomb?

    Esetleg van még valami amit én nem tettem fel, de hasznos lehet?

    Ezen kívül, ami érdekelne, hogy jelenleg nekem van a kezdőképernyőn fent két widget, amit nem tud betölteni... azok mik lennének és miért nem tölti be?

    Nagyon köszi a segítséget.

Új hozzászólás Aktív témák