Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Zitta

    őstag

    válasz joocek #5081 üzenetére

    gboard-t tedd fel az órára és a diktálás ikon megnyomásakor - amikor válaszolsz egy beérkező üzenetre - válaszd ki, hogy mindig a gboard kezelje a diktálást - onnantól működik.
    Anno a Moto 360 1st. gen. is tudott diktálni/érteni magyarúl aztán egyszer csak kivették - nem értem miért.
    A többire nem tudom a választ, de valószínűleg csak szokatlan most ez neked aztán majd hozzászoksz. :K

    iPhone 12 Pro Max, Apple Watch 7, Garmin Fenix 7X Sapphire Solar, Moto X 2nd Gen, iPad 9. 2021, MacBook Pro 16', Mazda RX8 231 LE

  • Roland0224

    senior tag

    válasz joocek #5081 üzenetére

    Egy jó tanács. Ha veszel órát/telefont stb előtte olvass utána, nézz teszteket és akkor nem ér váratlanul. És ezt tényleg tanácsnak szánom nem kioktatásnak. Tesztekben mindenhol! elhangzik,hogy nem acélos az üzemideje az órának.
    Itt a fórumon is volt róla párszor szó. Sőt előre jelzem,hogy az első 2-3 de lehet , hogy egy hétben nem lesz jó az üzemidő tanul az óra. (Most vettem Samsung telefont és egy hét után érezhetően jobb az üzemidő mint az első napokban) Aplle Watch szintén ilyen üzemidővel dolgozik dupla áron just sayin'
    Melegedésre tedd fel egy lassabb adapterrel és akkor nem fog melegedni annyira (a telefon is melegszik töltésnél..)
    Csak kérdés ha ennyire jó az előző óra miért vettél újat?
    Azért meg nem az óra a hibás,hogy összezavarodik a rendszer ha két eszközzel használod a telód. (Valószínűleg két korábbi óráddal is ez lenne )
    Ha nem vagy megelégedve az órával vidd vissza hátha visszaveszik még

  • PACSA75

    őstag

    válasz joocek #5081 üzenetére

    1. Nekem az S21 tölti hiba nélkül.
    2. Ez igaz.
    3. Engem nem zavar, viszont ez biztos orvosolható. Vannal öntapadó gumik, beszerzed - ráragaszt - megoldva.
    4. Friss ez a házasság, ez WearOS hiányosság, tuti hamarosan meg lesz oldva.
    5. Szintén WearOS miatt van, ez ennyit zabál. Max a 2 nap, ennel többről ne is álmodj. AW szintén ennyit tud.
    6. Igen, valóban melegszik az óra a toltőn. Leszarom, nem a kezemen van, nem zavar.
    Nem próbáltam a BT nélküli hivást, nekem mindig csatlakoztatva van a telefonnal és úgy hibátlan. Viszont olvastam mástól, hogy ez működik. Tehát ez agy telefon probléma, vagy beállítás (a tévedés jogát fenntartom). Feltételezem, hogy legalább wifire fel voltál csatlakozva mindkét eszközzel, amikor ezt próbáltad?
    Szóval senki nem mindja, hogy az óra tökéletes. Neked kell eldönteni, hogy ilyen feltételek mellett tetszik e vagy sem. Ha nem, vidd vissza és kész.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák