Új hozzászólás Aktív témák

  • svgyula

    addikt

    válasz blueye #713 üzenetére

    Szia! Én letéptem második nap mert nem volt hajlandó működni az ujjlenyomat érzékelő. Persze utána is ugyanolyan maradt. Most azt csinálja ha kiveszem a zsebemből akkor nem látni semmit a kijelzőn. Vagy mint a múlt héten a menüben próbált beállításokat módosítani! Ja ás azt esetleg észlelte valaki, hogy a zsebben tartás(nálam) után amikor kiveszem a két kapcsoló nagyon rossz helyen van! ugyanis akaratlanul a telefon megfogásnál mindkét oldalon benyomódó gomb azonnal lenémítja az értesítéseket és a csengőhangot is! Nap mint nap ér kellemetlen meglepetés a nem fogadott, mert nem halott hívás miatt. Meg igen kellemetlen az amikor fel kell oldani a kijelzőt mert ok képet kell egy embernek megmutatni mert az fontos a munkához, de csak nem akar semmit csinálni aztán jön a pin kód és nyilván nem tudom letakarni meg elfordulni így mindenki látja... Ja ettem rá matt üveget azt meg felszedte pát nap alatt a szilikontok a szélein. Próbáltam a rajaszóval/tisztítóval lezárni a széleit de nem segített. Úgyhogy maradt fólia nélkül. Ha leesik eltörik akkor kuka............ Jó lesz céltáblának a számszeríjhoz.

    Ha minden porcikád átsejlik ruhádon, akkor nincs jogod méltatlankodni ha bámulják a melleidet! RMX3301

Új hozzászólás Aktív témák