Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Sordoran

    addikt

    válasz l4ci #10018 üzenetére

    Én is így vagyok vele, a Gauntlet a legrosszabb ilyen játékmód, hosszú is, és van benne random faktor is, kinek mit dob a gép. Meg lehet úszni kevesebb tuninggal is, de cserébe többször újra kell kezdeni, és reklámokkal fel kell tölteni esetlegesen a ticketeket.
    Az LTS ellenben fix drága, legalábbis ott tuti költeni kell adott gold mennyiséget. Előnye, hogy wiki-n megtudod nézni mennyibe is fáj, és utána szabadon dönthetsz, megér-e neked annyit az autó (jah, és nem nehéz végigtolni).
    A rendes event pedig bár rövidebb úgymond, hogy napi pár futam csak, cserébe minden nap kell tolni, vagy a végén marad a kapkodás. Lehet megúszod csak R$ költésével, de nem tervezhető, hacsak nem kezded el utolsó napokban, hátha addigra lesz wiki-n infó mennyi tuning kell rá, illetve lehetnek nehéz feladatok is.
    Mindegyiknek megvan az előnye és hátránya, az LTS a legtisztább, de egyben legdrágább is. A special event neccesebb, de szintén tervezhető, míg a Gauntlet zsákbamacska szerintem.

    Egyébként ki tudja, meddig húzzák még a játékot. Előbb utóbb nem jönnek új autók, csak flashback lesz, majd elmaradnak azok is talán, vagy végtelen ciklusban rotálnak majd új update nélkül.

    [ Szerkesztve ]

    Double rainbow... what does it mean? Well, a double rainbow is a phenomenon of optics that displays a spectrum of light due to the sun shining on droplets of moisture in the atmosphere. Does that explain?

Új hozzászólás Aktív témák