Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • orbano

    félisten

    válasz orbano #155 üzenetére

    csak az egészben azt nem értem, miért nem tűnik fel senkinek, hogy a böngészőkés emberek széllel szemben pisilnek, mert ez az érdekük. eleve a windozos segédprogramok iparága évek óta úgy működik, hogy azoknak az embereknek árulják a portékájukat, akik nem elégedettek a beépített megoldással. gyártanak jobb képnézegető, jobb videolejátszó, jobb szövegszerkesztő, jobb távoli asztal, vagy pl. jobb defrag programot. de valahogy mégsem lázong mindegyik azért, hogy vegyék ki a gyárit az oprendszerből. nem. írtak egy jobbat, mint az ereddeti, és reklámozzák, ahogy csak lehet, hogy meggyőzzék a vevőt, hogy neki az kell, nem a sz*r beépített. és megélnek belőle. de a mozilla, meg a többi hülye, az nem éri be ennyivel, nekik több kell. valami mondvacsinált jogalapon kitalálják, hogy de tulajdonképpen a böngésző az más, mint a többi program... miért is? én, mint programozó nem tudom. én, mint józan ember viszont tudom: azért mert ők többet sírnak, és elhitetik a vadbarom, dilettáns EUs döntéshozókkal, akik semmit nem értenek az IT iparhoz, hogy ez mekkora bűn már. Ahelyett, hogy arra figyelnének, hogy a tagállamokban normális versenyt tartsanak fenn, ne engedjenek illegálisan közbeszerzéseket át a microsoftnak, ne engedjék a m$-nak, és a többi hardvergyártónak, hogy egyoldalúan, szinte kizárólag windozzal árulják a gépeiket... ebbe miért nem szólnak bele? miért nem mondják a dell-nek, hogy na g*ci, ha árulni akarod a géepd az EUban, akkor minimum 3 féle oprendszerrel kínálod, egyenlő arányban a gépeid... eztalán TÉNYLEG segítene valamit. de ez? ettől jobb lesz a vásárlóknak? biztos szét izgulják magukat, hogy minél fejlettebb html parsert kapjanak. az már nem számít, hogy szaros 30-40 rongyért milyen oprendszert dugnak az orra alá....

    A vér nem válik VAZZE!™

Új hozzászólás Aktív témák

Hirdetés