Új hozzászólás Aktív témák

  • Vakegérke

    veterán

    yetike: "Nem írtam sose egyedül. Szeretett feleségem elvállalta a múzsa szerepét, és ez új erőt, mondhatnám reményt adott, ad, hogy nem hiába, nem potyára írok. Bár már nem él, lélekben velem van. Ez elég ahhoz, hogy folytassam azt az utat, amelyhez egy csetes vígasz-mese adta meg a kezdő lökést."

    Eredetileg nem állt szándékomban ezt a mesét publikálni. Szép emlékek fűznek hozzá, és mint olvasható, intimitása is van a dolognak. Csakhogy a sors volt olyan kegyetlen, hogy december elején megfosszon életem párjától.
    Ezen mese kapcsán csókolt feleségem homlokon, és huncutul közölte, hogy rajta kívül más múzsám pedig nem lesz. Tényleg nem lesz. Nem is tudom, talán elhúnyt feleségemnek akartam kedvezni ezzel a mesével.

    Gorombilla: Őszintén örülök, hogy olvasóim táborában üdvözölhetlek. Én köszönöm, hogy figyelemre méltatod írásaimat, és remélem, hogy találsz olyant köztük, amely elvarázsol. Mert ez a cél. Kirángatni az olvasót a hétköznapok szürkeségéből, valami olyan élményt adni, amely kihozza belőle a mindenre rácsodálkozni tudó gyermeket.

    Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

Új hozzászólás Aktív témák