Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Wovbagger

    tag

    válasz Cifu #611 üzenetére

    Köszönöm szépen a gyors reakciót és a megoldást: jelentem működik a lehúzás :K
    Két dolog furcsa: egyrészt alig van hely a hívás fogadó/elutasító ikon alatt, így nem csoda, hogy nem jöttem rá magamtól erre a megfejtésre, másrészt tényleg nem jelezték sehol - gondolom követnem kellett volna az Android verziók fejlődését, hogy naprakész legyek az aktuális gesztusokkal kapcsolatban.
    A másik gondom a hívások fogadásával kapcsolatban az, hogy nem találtam meg annak a lehetőségét, hogy Névjegycsoportokhoz rendelhessek csengőhangot. A korábbi telefonjaimon ez működött, igaz azokon nem Oxygen OS volt. Rákerestem a topicban erre a témára, és tavaly áprilisban valaki más megkérdezte már ezt, de ő sem kapott választ, úgyhogy remélem nem baj, ha újra felteszem ezt a kérdést. ;)

    Egyébként eddig nekem sincs gondom a készülékkel, az Oxygen OS egyszerű és gyors, azonban van néhány olyan megoldás (más gyártók más (módosított) rendszereinél), ami még jobbá tenné a készülék használatát, úgyhogy lehet, hogy egyszer majd megkérdezem, hogy milyen ROM-okból lehet válogatni, és hogyan lehet kinyitni a bootloadert ;]

Új hozzászólás Aktív témák