Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • tomcat78

    őstag

    válasz deakjt #113 üzenetére

    Tévedsz, nem nézek tévét. Sőt, még csak elfogult sem vagyok. Van az a része a cryptonak, ami szembe megy azzal, amiben én hiszek! És ezt ki is fejtettem már az oldal hasábjain. Sőt, az egyik itt kommentelő kollégával még néhány üzenetre is futotta a témában. Amúgy meg, aki csúsztat, az Te vagy, vagy csupán nem sikerült értelmezni amit írtam. Nem figyelem az árfolyamot, nem érdekel, nem érdekel mennyire éri meg. És ezt figyeld: Az illető SAJÁT elmondása alapján írtam, amit írtam. Tehát két dolog lehetséges: Vagy ő hazudik, vagy Te nem tudod értelmezni amit írtam. Persze, ezzel semmi baj, kérdezz, ha valamit nem értesz. És igen, sír a szája, hogy neki ez így meg sem éri. Nem tudom mit bányászik. Azt sem, hogy mennyi villanyt fizet. Viszont a saját bevallása alapján tizen x milliót vett föl, amit havonta csengetni kéne neki. És, ha tényleg nem éri meg neki, biztosan nem én leszek aki megsajnálja.... Na erre mondom azt, hogy- amennyiben nem hazudik- akkor a hülyeségnek csak alsó határa van.

    "Adjatok hatalmat, hogy elvehessem tőletek. Rakjátok a fegyvert a szátokba, aztán lőjetek!" Tkyd...

Új hozzászólás Aktív témák