Új hozzászólás Aktív témák

  • stevve

    nagyúr

    Mindenki azt mondja mostanában, hogy a Metallica a Black óta nem létezik... ezt nem értem. Szerintem a black volt a legjobb és ezt a statisztika is alátámasztja. Miért kellene a Metallica irányítását a rajongók egy részének kezébe adni?

    Nem, a Black, a Load és a Reload, na meg az S&M szerintem a legjobbak. Igényesek, hallgathatóak és attól függetlenül, hogy nem a régi trash folyik belőlük, teljesen a Metallica minden dal. Akkoriban mesterian váltott a banda, de a St. Anger nagyon nem jött össze. Hallgattam, hallgatom ma is, de nem ugyanaz. Hiába akart az év egzúzósabb albuma címre pályázni, tényleg csak a düh levezetése lett belőle. Azért nem kell leírni, mert ez is egy váltás, útkeresés.

    A Death Magnetic elsőre szokatlan (mint szinte minden új album), de azért már én is összeszedtem a leghallgathatóbb számokat róla és azért jobban beillik a sorba, mint az Anger. Jó lett ez, ne várjuk már el, hogy 20 évvel ezelőtti hangzást hozzon vissza a zenekar. Különben is, akkor meg az lenne a baj, hogy már unalmas, hogy mindig ahhoz térnek vissza. Megváltoztak a tagok, a zenéjük, a trash, a metál, a környezet, minden.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák