Keresés

Aktív témák

  • Arpee78

    senior tag

    válasz tildy #569 üzenetére

    Biztos én vagyok elfogult, de én nem találom a hisztit a linkelt topikban.

  • virkir

    veterán

    válasz tildy #569 üzenetére

    Az egy dolog, hogy akkor kapott egy új skinn-t de a felépítése nem nagyon változott, kivéve az aprót ha jól emlékszem.
    Míg most a főoldalból lett egy ízléstelen színvilágú katyvasz ahol megtalálni az embert érdeklő témákat egy kínszenvedés.

    "Nekem papírom van róla, hogy értek hozzá" by Glenda

  • BloodRay

    veterán

    válasz tildy #569 üzenetére

    Már nem kötekedésképp, de az általad linkelt fórumban nem a dizájn miatt ment a hiszti, hanem a funkcionális problémák miatt.
    Speciel én is imádom az oldalt, de a ph! főoldal valami borzasztó lett és mondom ezt úgy, hogy a színeken már túl is tettem magam(sokáig nem időzök a prohardveren majd azt kész), de egyszerűen tényleg kaotikus. És mindezt hiába szokják meg a kitartó tagok ha egy új látogató elborzadva továbblép 5 perc után... Ennél még az általad emlegetett index főoldal is mérföldekkel logikusabbnak tűnik, pedig sosem jártam ott eddig. :B

    [ Szerkesztve ]

    "A gép pentium 4-es. Mit mondjak még róla?! Leírom mégegyszer. PENTIUM 4." -► Henky83

  • putti

    aktív tag

    válasz tildy #569 üzenetére

    Igen, csak szép emlék marad az oldal kinézete. De hát ez van. 7 éve csak prohardvert olvasok, mert a kedvenc oldalam volt mindíg is. Nem a megújulással van gondom, hanem azzal hogy készítve lett egy olyan oldal, amit nem lehet átlátni. Megnyitom az oldalt és csak annyi jön le belőle hogy ebből egy kicsi - abból egy kicsi, semminek nincs hovátartozása. Igazából nem is ez a legfőbb gond. A legfőbb gond a napi hírekkel van. Megnyitom az oldalat és a napi híreket olvasva a főoldalon színte majdnem eldugva a többi reklám és nemodaillő hülyeség között is csak 4 található. 4 hír a főoldalon, amiről azt sem lehet tudni mikor lett írva mert nincs dátumozva, nincs odaírva hogy melyik kategóriába tartozik, mert ugye 7-8 óra elteltével már nem lesz főoldalon, aztán lehet sorban a bal oldalon a kategóriákat végigklikkelgetni hogy hol van stb. Ha a nap főbb híreire kattintok azok között sem jelennek meg, szóval elég gáz. A régi design-ban nem volt ilyen gond. Ha pl 1 napig nem tudtam a gép elé ülni akkor sem volt gond, mert a hírek szép sorban voltak napokra és időpontra bontva. Most pedig ha nem nézegetem folytonosan az oldalat lehet nem látok egy olyan hírt ami nekem érdekes vagy fontos lenne számomra mert éppen lekerült a főoldalról és visszaesek abba a kerékbe hogy " akkor kattintgassuk végig a számítógép összes főbb hardverének a nevét a bal oldali sávban hátha ott bújik valahol, de igaz már elment vele több mint tíz perc és már nem is érdekel mert mire megkeresem megunom".

    Szóval nem a desing-nal van gond, meg a színekkel, hanem azzal hogy én mint felhasználó kaptam egy olyan oldalt amit egyáltalán nem látok át. Számomra eléggé bántó a dolog hogy egy hardverhírekkel kapcsolatos főoldalát megnyitva mindent látok csak hardverhíreket nem, ill bocs 4-et eldugva.
    Amúgy meg tök jó hogy firefoxot használok. mert ott lehet flashblokkert használni.

    Ami a régebbi design váltást illeti, már írtam hogy 7 éve tag vagyok itt és ezalatt többször is történt design váltás és ismét hangsúlyozom, hogy mindíg csak jobbak lettetek, csak ez az utolsó........ :(

Aktív témák