Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • ElEvEn11

    senior tag

    válasz #32839680 #7 üzenetére

    Ez az amivel a végletekig egyet tudok érteni. Ha legalább jól megcsinálnák azt, amiért akkora pénzeket vesznek fel/lopnak el, akkor nem morognék és sem és talán sokan mások sem. De így...?

    Szerintem az iLindowsdroid, egyedi GUI-val a világ legjobb op.rendszere. ;o)

  • ElEvEn11

    senior tag

    válasz #32839680 #11 üzenetére

    Nézd. Ez nálam már a kisebb rossz felfogás. Amúgy igen, teljesen egyetértek veled is. Nem véletlenül mentem el otthonról és élek most Dániában. Elegem lett ebből. Én sajnos túl becsületes vagyok ahhoz, hogy cégként otthon abból kelljen élnem, hogy csalok, mert mások is állandóan csalnak. Ha meg nem csinálod, akkor felkopik az állad...
    Csak egy sztori a skandináv hozzáállásról. A városban, ahol élek egy egyetemista srác, egy boltban kapott diákmunkát. Egy kisebb boltban volt eladó-árufeltöltő. Nem dán, hanem kelet-európai egyébként. Ezért aztán egyszer csak gondolt egyet és brahiból, vagányságból elopott egy rágógumit. Mondom egy rágógumit. Nem nagy érték, de a biztonsági kamera felvette. A srácot kirúgták és utána többet nem kapott munkát, mert "tolvaj". Nálunk (Mo.-n) már tényleg ott tartunk, hogy még büszkék is rá és azt kérik ki maguknak, ha valamelyik újságíró (ha van még aki...) még rá mer kérdezni, hogy lopnak "a keresztény haza és nemzet érdekében". Ez nem konzervativizmus, nemzeti érzület, meg tudom is én még minek álcázzák magukat és ezt, hanem szemenszedett hazugság, hatalomért remegés és tiszta lopás. :((

    [ Szerkesztve ]

    Szerintem az iLindowsdroid, egyedi GUI-val a világ legjobb op.rendszere. ;o)

Új hozzászólás Aktív témák