Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • mephi666

    nagyúr

    válasz Corleone33 #205 üzenetére

    mivel "csak" oklevelet ad, semmi végzettséget, nem hinném hogy nagyon durvára vennék... mivel távolról végezhető, lehet "puskázni", de ennek ellenére meg lehetne csinálni irgalmatlanul sz*patósra :D

    ...cégnél most tartottunk oktatásokat, idén rendkívüli módon zoom-on keresztül, majd lezárásképp raktunk össze egy 22 kérdésből álló tesztsort, amit classmarker-en kellett kitölteni majdnem 100 felhasználónak... én kezeltem az egészet: nem az volt a lényege, hogy szétszívassuk őket, hanem hogy felmérjük, milyen témakörökből vannak hiányosságok... direkt úgy raktuk össze, hogy a kiadott 50oldalas oktatási kézikönyv alapján simán meg lehessen 100%ra csinálni, de így is lettek olyan kérdések, ahol 40% körül volt a jó választ adók aránya... összességében meg 70-75% lett a végeredmény (akadt telephely, ahol a legrosszabb eredmény is 80% körül volt, a többiek meg 100%-ot produkáltak, mert megbeszélték, mi volt a jó :) ...megtehették volna ezt többen is, de nem tették... ők viszont ügyesek voltak)

    csak azt akartam kihozni ebből, hogy 22 fix kérdés volt, sorrendjük statikus, jó válaszok sorrendje meg kérdésenként random... és bő 1 hete volt mindenkinek kitölteni (ami a jobbaknak 10percbe se került) ...úgy is be lehetett volna állítani, hogy x napon egy 3órás időintervallumban érhető el a teszt, random a kérdések+jó válaszok sorrendje és nem közli a rendszer, hogy mi volt a jó: így full vakon, aztán majd a lezárás után kapja mindenki a kiértékelést :) ...így durva lett volna... ha itt akarnák, tehetnének bele a záróvizsgára is ilyen csavart

    "Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

Új hozzászólás Aktív témák