Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • julius666

    addikt

    válasz shaft72 #11 üzenetére

    waterman_ kérdései mellett:

    mióta van meg? csakhogy ha régóta, romlott-e a képminőség?
    Aksi mennyit bír?
    Simán fel lehet rá pakolni bármilyen doksikat mint egy pendrive-ra (wifin keresztül teszem azt), vagy csak saját programmal?
    Mennyire masszív (ütés/folyadék álló, mennyire karcolódik)?

    Csak mert 140 dodóért ha tényleg jó, lehet még én is elkezdek gondolkozni a dolgon. Az a gyanúm, még min. 1 év (de inkább kettő) mire ésszerű árban valóban jó tabletet lehet kapni, viszont nem akarok addig jegyzeteket kilószámra nyomtatgatni, rendes monitor előtt ülve meg én nem tudok hosszabb szövegeket olvasni.

  • julius666

    addikt

    válasz shaft72 #24 üzenetére

    PDF olvasást szerintem el lehet felejteni, mert nem tördeli újra a sorokat, csak belezoomolni lehet, de hát az meg semmire nem jó, mert akkor meg kicsúszik a szöveg.

    Uhh, az elég nagy probléma, diasorokat, scannelt pdf-eket elég nehéz lenne normálisan tördelni, márpedig elég nagy szükségem lenne rá, igazából ez lenne a lényeg :(

    Amúgy poén a wifi része, pl. netezni is lehet rajta, meg Wikipediát olvasni a wc-ről (automatikusan betördeli neked pl. a cikkeket)

    Ez viszont feltétlenül pozitívum.

    ddekany:
    Én olvasni/tanulni nem gép előtt ülve szeretek, hanem kényelembe helyezkedve, fotelban, kertben, ágyon, nem ritkán sétálgatok közben. Laptop pedig számomra marha kényelmetlen ilyen célra. Egy tablet lenne az optimális (csak mert azon nem csak olvasni lehetne, hanem számomra betöltené egy laptop szerepét is), de azok még jó ideig ár/érték arányban nem az én ízlésemnek megfelelőek lesznek.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák