Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Cynicelectro

    aktív tag

    válasz matteo_szg #39 üzenetére

    Angliában vásároltam e-bayen. A doboz szerint Z3560-as CN ROM-mal. Valamilyen gány TW ROM volt rajta ami tele volt bug-gal, ha véletlenűl WiFi-n felejtettem éjaszakára 4-5 alkalmazást telepített reggelre, még a launch-ert is lecserélte. Ezt a ROM-ot lecseréltem a hivatalos WW ROMra ADB-vel.
    Random fagynak be aplikációk, olyat produkálva mint amikor elfogy a memória.
    Pl.: Runtastic app-ot használok futáshoz amely a GoogleMaps-en megjeleníti merre futok, mennyi kalóriát égetek, pulzus, satőbbi. Mellette a gyári zenelejátszó applikáció fut, tíz perc elteltével "megakad" és elkezd dadogni mint amikor megakad a CD. Nem reagál semmire, majd újraindítja magát...
    A készülékben gyári Samsung 32GB Class10-es SD kártyát használok, de az alkalmazások nincsenek áthelyezve rá. Egyébként a nagy memóriaigényű appok nem fagynak (pl. Real Racing)
    És persze fájó pont, hogy a videó akadozik felvételkor és persze lejátszáskor is.
    Kétszer kifagyott már a második SIM. Hívást akartam kezdeményezni, amikor kimegy a hívás nem csöng ki, a készülék lefagy, semmire sem reagál, nem lehet kikapcsolni sem, negyed óra elteltével újra indul. Néha megjelenik a médiataroló csatlakoztatva ikon, ez azt jelenti, hogy a készülék magától újraindult. Mindez kb. három hónap alatt, jelezném, hogy a Z-m két év alatt nem produkálta ezt.
    Nem szeretném senkinek elvenni a kedvét, csak a saját tapasztalataimat osztottam meg.

Új hozzászólás Aktív témák