Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • leeka

    tag

    válasz Tigerclaw #50 üzenetére

    Én az exclusiveok védelmében írtam, hogy mind remekűl működik handhelben is, azokon kívűl van ami jól működik, van ami nem, és van olyan is ami kívánja, hogy kézbe vedd és megnyald akár a kijelzőt is! (Cuphead, Hollow Knight)
    A másik ami miatt nagyon szeretem a switchet az az indie játékok áradata, nagyon sokat másodjára vettem meg a konzolra, mert jobb kézben, szívesebben játszom rajta.
    (doom, skyrim is sokadik példányom rá)

    Lite meg... Maradjon meg olyanoknak akinek pl van már egy Switch a családban és a vesznek még, hogy a gyerekek ne vesszenek össze rajta, kb ez lehet a cél vele, vagy az örök úton lévőknek.

    Butaság lenne azt mondani, hogy jobb mint bármelyik, mindegyik konzolnak megvan a célközönsége.
    Sony, Ms a 12-30-ig tudnám sorolni, Nintinél ez a szám a 0-99-ig
    Viszont aki PS, Xbox-al indított tuti nem fogja mérinteni Link, Mario,DK vagy Samus kalandjai, az lesz az első, hogy néz már ki 16e-ért?

    Elnézést a kifakadásért, senkit se akarok megsérteni, vagy célozgatni, ezt összégében értem az itthon mentalitásra.
    Ellenben külföldön, mindehol ahol eddig jártam, elsőszámú családi konzol a Switch.

    Fear the future !

Új hozzászólás Aktív témák