Hirdetés

Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • kokyt

    senior tag

    válasz viewdetails #8935 üzenetére

    Attól én sem tartok, hogy bootolható-e, mert biztos hogy menni fog pár hónapon belül. A probléma tényleg az egyéb perifériák kezelése.
    Az egyik lehetőség a portolási idő csökkentésére az lenne, ha az LG ki jönne egy androidos arena változattal. Akkor nagy valószínűséggel lennének olyan alkatrészek (költség csökkentés rulez :) ) amik egyeznek, így nem kellene mindenre külön drivert írni. Persze mivel winmo, a-class, és s-class mellett nem túl valószínű, hogy záros határidőn belül lesz ilyen.
    A másik lehetőség, hogy olyan nagy számban sikerül eladniuk az arenát, hogy több ember is elkezdi törni a fejét a "mi lenne ha..." kérdéskörön. Úgy érzem inkább ez utóbbi fog bejönni, mivel lassan kifutóba kerül át :U Persze ne legyen ebben igazam :B

    A moddolt fw-ről meg annyit, hogy ahogy elnézem a gui-n kívül máshoz nem igazán lehet hozzáférni, így szvsz biztonságos. Ha annyira mélyen lehetne belemenni a moddolásba, akkor a belső menü szerkezetétől kezdve, a menü felépítésén át az animációkig nagyon sok minden át lenne már írva. E helyett csak az érintési pontok, a háttér és ikon png-k lettek lecserélgetve.

    dwiki: Kicsit vitatkoznék veled :) A hangszín szabályzásnak igen is van értelme ebben az esetben. Nem hiszem hogy vannak emberek akik sztereó szetteket cipelnek magukkal buszon, és tojás dobozzal veszik körbe magukat, hogy tisztán szóljon. Így legalább van némi lehetőségük után állítani dolgokat. Persze ha nem tetszik ki lehet kapcsolni. Ha úgy vesszük is egy feature :) A másik a videó. Én is szívesebben nézem hd tévén, de nincs elég kábelem a munkahelyem és a lakhelyem közötti távolság lefedésére, és amíg a buszokon nem alakítanak ki 220V-os csatlakozókat, és elég helyet a tv-nek és persze nekem is, addig marad a sorozat pörgetés egérmozin. Persze annak nagyon örülök, hogy elégedett vagy vele, és okkal is :) Csak azért kezeljünk egy ilyen cuccal kapcsolatban mindent a helyén :DDD

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák

Hirdetés