Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Judgement

    csendes tag

    Pár napja birtoklom a kijelzőt.
    Mikor megláttam hogy a legtöbb negatív komment a fényes hátoldalt és a kissé vézna talpazatot illeti, elég nagy kő esett le a szívemről.
    Nekem a jó képminőség, és a normális csatlakozó felhozatal az elsődleges szempontok, a többi miatt sírjon az akinek nincs nagyobb baja az életben.
    A joystick vezérlésre egyből ráéreztem, érdekes ötlet, de nem bánom hogy nincs tele rejtett érintőgombokkal és hasonlókkal, és legalább jár fizikai visszacsatolás a sikeres beállítás elvégzésekor.
    Elég stabil és masszív az asztalom, különösebb instabilitást, irritáló billegést így (szerencsére) nem tapasztalok. Persze a 90+ kilós asztalpüfölők nevében nem nyilatkozhatok :)

    Még szokni kell a méreteket és a felbontást, egy 17" irodai TFT-ről váltottam.
    Játszottam is vele ezt-azt, összességében eddig elégedett vagyok. Mondjuk lehet hogy reflex shooterekhez nem lesz tökéletes, de már amúgy se vagyok az a fajta, aki 24 óra folyamatos ébrenlét mellett igyekszik tökéletesíteni, a másodpercekre eső fejlövések számát.
    Szerencsés vagyok, itt hp-n majd 3 év garival, bőven áron alul jutottam hozzá. Így furán is venné ki magát ha fikázódnék a fényes felületek és a talp kissé minimál kialakítása miatt.
    Részemről pozitív csalódás, és örülök hogy nem egy "D-SUB csatlakozó + TN panel kombó" csodát vettem a költséghatékonyság jegyében.

    Tiszta, vibrálás mentes és éles kép, jó színek, DVI, HDMI és talán lesz még olcsóbb is mielőtt leváltja egy új modell.

Új hozzászólás Aktív témák