Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Penge_4

    veterán

    válasz Superman #29 üzenetére

    A korlátozás oka is ki lett már tárgyalva sokszor (warez-ellenes fellépés

    Ha én fizetek egy 20/3Mbit-es csomagért, akkor én 20/3Mbit-et követelek!
    Ha én azért fizetem, mert esetleg időnként időre kell megszereznem x méretű anyagot, akkor elvárom, hogy az időre meg is érkezzen.
    Ha nekem egy nap áll rendelkezésemre, hogy letöltsek egy 4 gigás Linux disztrót, mert utána Wifi nélküli notebook-ra kell ráraknom és elhúznom otthonról x időre, akkor elvárom, hogy a fizetett csomag biztosítsa a sávszélességet és lejöjjön az az anyag 1 nap alatt, és 2560kB/s (vagy legyen csak 2000) helyett ne 50-60kB/s sebességgel csordogáljon. És mivel én ezen felül 384kB/s feltöltési sebességért fizetek, elvárom, hogy a letöltött 4 gigás anyag ehhez mérten 4-5 óra alatt visszaosztásra kerüljön 100%-ban és ne 30-40kB/s-el csordogáljon felfelé.

    És mivel én ezzel legális cselekményt folytatok, elvárom, hogy ne korlátozzanak azért, mert mások illegális dologra használják a protokolt. Ezzel az erővel a HTTP-t is lehetne, mert sokan azt is arra használják. És a késeket is meg lehetne adóztatni, mert nem csak kenyér szeletelésére alkalmasak, hanem emberélet kioltására is. És azért, mert van, aki arra használja, azért fizessen minden háziasszony a konyhakései után adót. :DDD
    Továbbmegyek. Fizesse a késsel megölt emberek helyett az ő adójukat is, mert ez kiesés az államnak, aki ugye halott az nem adózik. ;]

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák